A bio je Andjeo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
A bio je Andjeo

Toshe je josh medju nama !!!
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Poznati O Tosetu

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
~Toshe Andjeo~
Admin
~Toshe Andjeo~


Broj poruka : 242
Lokacija : Paris/Haha
Datum upisa : 17.07.2008

Poznati O Tosetu Empty
PočaljiNaslov: Poznati O Tosetu   Poznati O Tosetu Icon_minitimePet Jul 18, 2008 12:08 am

Todor - Toše Proeski, pored obožavanja publike, svojom vedrinom i pozitivnim stavom prema životu zaslužio je i veliko poštovanje kolega i svih koji su ga poznavali. Uvek nasmejan i dobro raspoložen, plenio je energijom i predstavljao je jednog od najboljih ambasadora Makedonije, iako je bio podjednako omiljen u svim zemljama koje su pripadale bivšoj Jugoslaviji. Bio je unikatan i po tome što je besprekorno pevao i na engleskom jeziku, zbog čega su mu svi predviđali veliki svetski uspeh, ali i po činjenici da je jedina osoba iz sveta estrade o kojoj niko, nikada i nigde nije izgovorio nijednu ružnu reč.


Šola - ne znam kako cu preboljeti Tosin gubitak.. Culi smo se dan prije pogibije, tu sam noc kod mame gledala snimku naseg nastupa u Skopju, 5. litopada... vise nema tog prekrasnog covjeka. Suze visu nisu dovoljne da pkazem svoju tugu i zalost. bilo je dovoljno da ga vidim makar na televiziji, odmah mi se javio smjesak na licu...


Tony Cetinski - upoznali smo se 1998. godine na festivalu u Bosni i Hercegovini. On me zvao bratko, kao i ja njega... Svidio mi se otprve. Trenutno sam ljut na Boga


Kaliopi Bukle, makedonska pjevacica - cijela Makedonija je uzasnuta... sto smo izgubili takvog covjeka - pjevacica je bila pod sedativima, te je jedva ista rekla...sto ga je tako mladog uzeo...


Miro Buljan, glazbeni producent - Tosu i mene spojio je prije 5 godina Tony Cetinski... Pripremali smo album na engleskom jeziku. Vezivalo nas je veliko prijateljstvo. Kada je dolazio u Zagreb, cesto je spavao kod mene, ili u hotelu. Jos uvijek sam u soku.


Zeljko Joksimovic - Uzasno se osecam. Vijest o Tosetovoj smrti rano me ujutro ostavila u nedoumici da li sam se uopste probudio... Svijet je izgubio nezamjenjivog umetnika. Izgubio sam velikog prijatelja. Ja nikad necu osecati tu prazninu, jer cu konstantno d amislim na njega, i na svaki nas razgovor. i uvijek ce mi biti u mislima.


CECA RAZNATOVIC-"Što god da uradimo sada, malo je i ne vrijedi kao Tošin život, ali poštovanje se trudimo iskazati na što dostojanstveniji način",
"Trenutke poslije jednog koncerta, za vrijeme večere i koktela na kojem je bio i Toše, neću zaboraviti cijelog života. Priredio mi je lijep doček sa još ljepšim ispraćajem. Predivan dečko, makedonska zvijezda je bio Toške.


LUKA NIZETIC

Kada san čuo vijest da je poginuo Toše Proseki u tom trenutku kao da je stalo vrime. Nisan čuo ništa oko sebe, misli su mi stale, zanijemio san i bio potpuno osupnut...nisan moga virovati i jednostavno mi je cili dan proša u razmišljanju kako život piše romane i da skoro uvik oni veliki ljudi moraju ranije otići da bi se mi obični smrtnici zamislili i priupitali koje su nam najvažnije vrijednosti u životu. I uvik dolazimo do zaključka, da je dobrota, nesebičnost, ljubav, jednostavnost, skromnost i duhovnost ono čemu bi svi trebali strijemiti, a upravo to je sve imao makedonski pjevač Toše Proeski. Imao sam priliku nekoliko ga puta sresti na raznim glazbenim događanjima i moram priznati da je stvarno zračio posebnom aurom i karizmom. Najviše su me se dojmile njegove interpretacije makedonskih tradicionalnih pjesama koje u sebi večinom nose toliku tugu, nostalgiju i težinu da ti duša prepukne kada ih slušaš, a upravo je te emocije Toše znao zdušno i emotivno prenijeti na slušatelje.

Iskrena sućut njegovoj obitelji, prijateljima, makedonskom narodu i svima kojima je puno značio u životu.....

Laka ti bila makedonska zemlja

Izjavio je Luka na svom blogu.


Pesma za TOSETA od Tonija Cetinskog

Ostavi svjetlo na putu kojim želiš poći,
pomozi mi kad snivam, sretan i nasmijan da mogu ti doći
Podigni ruke, u bijeli hram uspravno kreni
i reci tiho svima da ostat ćeš dijete među anđelima.
A ja?
Neka mi Bog otvori oči,
neka mi nebo pojača sluh
da čujem te i vidim
u svakom snu
A ti?
Neka ti Bog podari krila
neka ti nebo podari spas
da pjevaš, pjevaš svima
da zauvijek čuju tvoj glas
Ova te zemlja voli i čuva uspomene na dane kad si bio tu,
a dragi ljudi nose te ko vječnu ranu.
A ona?
Na jastuku leži. U nebo gleda,
sklapa ruke i suze skriva što nisi s njom dok letiš s anđelima

TONY CETINSKI
Nazad na vrh Ići dole
https://andjeonazemlji.serbianforum.info
My Angel




Broj poruka : 10
Datum upisa : 27.09.2008

Poznati O Tosetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznati O Tosetu   Poznati O Tosetu Icon_minitimeSub Sep 27, 2008 5:44 pm

bas lepo
Nazad na vrh Ići dole
~Toshe Andjeo~
Admin
~Toshe Andjeo~


Broj poruka : 242
Lokacija : Paris/Haha
Datum upisa : 17.07.2008

Poznati O Tosetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznati O Tosetu   Poznati O Tosetu Icon_minitimeSub Sep 27, 2008 5:45 pm

Da.........jako...........lepo,lepo....
Nazad na vrh Ići dole
https://andjeonazemlji.serbianforum.info
*RBD*JANA*

*RBD*JANA*


Broj poruka : 4
Datum upisa : 06.10.2008

Poznati O Tosetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznati O Tosetu   Poznati O Tosetu Icon_minitimePon Okt 06, 2008 11:09 am

icon_sad icon_sad icon_sad Nema vise mog Andjela!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
*Tose*Para*Siempre*

*Tose*Para*Siempre*


Broj poruka : 27
Godina : 30
Lokacija : uvek sa nasim andjelom
Datum upisa : 08.10.2008

Poznati O Tosetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznati O Tosetu   Poznati O Tosetu Icon_minitimeSre Okt 08, 2008 11:21 pm

*RBD*JANA* ::
icon_sad icon_sad icon_sad Nema vise mog Andjela!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.toseparasiempre.forumotion.com
Sponsored content





Poznati O Tosetu Empty
PočaljiNaslov: Re: Poznati O Tosetu   Poznati O Tosetu Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Poznati O Tosetu
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
A bio je Andjeo :: Nash andjeo :: O Toshetu-
Skoči na: